Home

Mus malíř Scullyová běh lyže 15 km muži volně novák houslista Deset let Ohyb

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák  maximalizovat Sklep záchranná služba
Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák maximalizovat Sklep záchranná služba

V brutální finské zimě vybojoval Novák v běhu na lyžích v distančním závodu  šestnácté místo – Cysnews
V brutální finské zimě vybojoval Novák v běhu na lyžích v distančním závodu šestnácté místo – Cysnews

Razýmová po dvou letech v elitní desítce, Novák skončil patnáctý - Závody -  Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Razýmová po dvou letech v elitní desítce, Novák skončil patnáctý - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá -  Sport.cz
Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá - Sport.cz

Novák na volné patnáctce doběhl dvanáctý, vyhrál Nor Krüger – ČT sport –  Česká televize
Novák na volné patnáctce doběhl dvanáctý, vyhrál Nor Krüger – ČT sport – Česká televize

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger |  ČeskéNoviny.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger | ČeskéNoviny.cz

Norský šampionát ve skiatlonu na MS vyhrál Krüger, který porazil i favorita  Klaeba – ČT sport – Česká televize
Norský šampionát ve skiatlonu na MS vyhrál Krüger, který porazil i favorita Klaeba – ČT sport – Česká televize

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžci na lyžích vstoupili do Světového poháru ve Falunu, z mužů si na  patnáctce volně nejlépe vedl Bešťák | Běžecké lyžování
Běžci na lyžích vstoupili do Světového poháru ve Falunu, z mužů si na patnáctce volně nejlépe vedl Bešťák | Běžecké lyžování

Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila  patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

Běžec na lyžích Novák se v Lillehammeru zařadil k největším hvězdám!  Medailovou pozici neudržel, ale z distance bere skvělé 5. místo
Běžec na lyžích Novák se v Lillehammeru zařadil k největším hvězdám! Medailovou pozici neudržel, ale z distance bere skvělé 5. místo

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger -  Sport.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - Sport.cz

Novák dojel v masáku na 15. místě, Tour de Ski vede Rus Bolšunov | iSport.cz

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu |  ČeskéNoviny.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu | ČeskéNoviny.cz

Běžec na lyžích Novák má světové stříbro v kategorii do 23 let - iDNES.cz

Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor  Krüger - iDNES.cz
Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - iDNES.cz

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu -  iDNES.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu - iDNES.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Běžce na lyžích čekají v Lillehammeru nové tratě i závod štafet | Běžecké  lyžování
Běžce na lyžích čekají v Lillehammeru nové tratě i závod štafet | Běžecké lyžování